Rzeszów, Centrum
lokal na wynajem

HPN-LW-1198

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu podwójnego lokalu przy ulicy Słowackiego znajdującej się dosłownie 2 minuty od płyty Rynku Głównego w Rzeszowie. Lokal ma powierzchnię około 34 metrów, Jest pusty, można go zagospodarować ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,18 zł
cena 1 400
lokal na wynajem - Rzeszów, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1196

Biuro HOME PROFI mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 31 m², usytuowanego na  drugim  piętrze eleganckiego budynku. Parametry mieszkania: - Powierzchnia: 31 m² - Układ: Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, ...

Powierzchnia
31,00 m2
Cena za m2
56,45 zł
cena 1 750
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Drabinianka, Miła

Rzeszów, Drabinianka, Miła
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1195

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania  wykończonego w wysokim standardzie  w Rzeszowa przy ul. Miłej dzielnica Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni 43,00  m2 usytuowana na wysokim parterze w ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
56,98 zł
cena 2 450
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Drabinianka, Miła
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1194

Biuro HOME PROFI mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m², usytuowanego na  drugim  piętrze eleganckiego budynku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym balkonem  o powierzchni 2,6 m², z którego rozciąga  widok ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Centrum
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1192

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu  mieszkania w samym sercu Rzeszowa tj. przy ulicy PCK. Do ulicy 3 maja jest dosłownie minuta drogi.  Mieszkanie ma powierzchnię 66 metrów i usytuowane jest na 1 piętrze. Mieszkanie składa ...

Powierzchnia
66,00 m2
Cena za m2
27,27 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Centrum

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1190

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, Miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem. Nieruchomość o powierzchni 62,94 m2 usytuowana jest na trzecim ostatnim piętrze budynku ...

Powierzchnia
62,94 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 691,77 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem