oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Pobitno

Rzeszów, Pobitno
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1189

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić  Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Małopolska. Nieruchomość o powierzchni  67,20  m2 wraz z balkonem 5,5  m2  usytuowana jest na trzecim piętrze. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym. - sypialni - pokój (właściciel ...

Powierzchnia
67,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,18 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Pobitno

Rzeszów, Nowe Miasto, al. mjr. Wacława Kopisto
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1188

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu  mieszkania wykończonego w wysokim standardzie  w Rzeszowa przy Kopisto. Nieruchomość o powierzchni 49,00  m2 usytuowana na pierwszym piętrze  w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie ...

Powierzchnia
49,00 m2
Cena za m2
52,04 zł
cena 2 550
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Nowe Miasto, al. mjr. Wacława Kopisto

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1184

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Miłej na popularnym osiedlu Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 54,77 m² (powierzchnia całkowita ok. 80 m²) ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 272,73 zł
cena 565 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Pobitno, Bałtycka
lokal na sprzedaż

HPN-LS-1183

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Przyszłość. Nieruchomość ma powierzchnię 93,8 m2 w skład której wchodzi: pomieszczenie usługowo - handlowe - 72,32 m2 komunikacja ...

Powierzchnia
93,80 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
8 262,26 zł
cena 775 000
lokal na sprzedaż - Rzeszów, Pobitno, Bałtycka

Rzeszów, Centrum, Podwisłocze
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1182

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu  dwupokojowego mieszkania w Rzeszowie przy  ul. Podwisłocze.  Mieszkanie o powierzchni 32,00  m2 usytuowany jest na siódmym piętrze.  Mieszkanie składa się: - kuchni z salonem - ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,56 zł
cena 1 650
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Centrum, Podwisłocze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Gromskiego

Rzeszów, Gromskiego
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1181

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania przy ul. Gromskiego. Nieruchomość o powierzchni 50,8 m2 usytuowana jest na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - ...

Powierzchnia
50,80 m2
Cena za m2
45,28 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Gromskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem