Rzeszów, Przybyszówka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1155

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania inwestycyjnego na ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 69,03 m 2 podzielone zostało na dwa niezależne lokale po 35 metrów każdy. Usytuowane jest na 6 piętrze w bloku ...

Powierzchnia
69,03 m2
Piętro
6
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 430,25 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze

Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1154

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu  trzypokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers . Nieruchomość o powierzchni 62 m2 usytuowana jest na 3 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
56,45 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze

Rzeszów, Nowe Miasto, al. mjr. Wacława Kopisto
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1153

Biuro Nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Powierzchnia i układ pomieszczeń Nieruchomość o powierzchni 46 m² usytuowana jest na piątym piętrze nowoczesnego ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,39 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Nowe Miasto, al. mjr. Wacława Kopisto

Rzeszów, Centrum
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1143

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu wykończonego w wyższym standardzie mieszkania  w samym centrum Rzeszowa przy ul Jagiellońskiej . Nieruchomość o powierzchni około 100.00 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Centrum

Rzeszów, Przybyszówka, Architektów
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1141

Przytulne mieszkanie w sercu Rzeszowa z dużym tarasem – idealne dla Twojej rodziny! Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57 m², usytuowanego na wysokim parterze w nowoczesnym bloku w Rzeszowie ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 263,16 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka, Architektów
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1140

Biuro HOME PROFI ma  przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m², usytuowanego na 2. piętrze eleganckiego, ośmiopiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.  Parametry: Powierzchnia: 33 m² Układ: salon ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem