nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka, Anny

Rzeszów, Drabinianka, Anny
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1207

HOME PROFI prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej części Rzeszowa – dzielnicy Budziwój przy ul. Anny. Kameralne osiedle nowoczesnych segmentów zapewnia komfort oraz szybki dojazd do centrum miasta. Powierzchnia ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 363,64 zł
cena 570 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka, Anny
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka, al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Rzeszów, Drabinianka, al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1206

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego dzielnicy Biała przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Cena do negocjacji  Doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się w strategicznym punkcie, który umożliwia ...

Powierzchnia
110,20 m2
Cena za m2
6 615,25 zł
cena 729 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka

Rzeszów, Przybyszówka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1204

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny- Osiedle projektant.  Nieruchomość o powierzchni 55,35 m2 usytuowana jest na ósmym ostatnim piętrze budynku mieszkalnego, oddanego ...

Powierzchnia
55,35 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 183,38 zł
cena 619 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1190

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, Miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem. Nieruchomość o powierzchni 62,94 m2 usytuowana jest na trzecim ostatnim piętrze budynku ...

Powierzchnia
62,94 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 691,77 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1184

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Miłej na popularnym osiedlu Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 54,77 m² (powierzchnia całkowita ok. 80 m²) ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 272,73 zł
cena 565 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Centrum, al. mjr. Wacława Kopisto
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1173

HOME PROFI Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kopisto, w inwestycji Apartamenty Zamkowe II. Mieszkanie o powierzchni 34,15 m² znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego ...

Powierzchnia
34,15 m2
Cena za m2
17 027,82 zł
cena 581 500
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Centrum, al. mjr. Wacława Kopisto
Kryteria wyszukiwania

rozumiem