Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1161

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 33,56 m² z pewnością ...

Powierzchnia
33,56 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 727,06 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Baranówka, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego

Rzeszów, Baranówka, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1160

Biuro nieruchomości HOME PROFI z radością prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania przy ul. Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. To przestronne mieszkanie o powierzchni 52,10 m² łączy w sobie funkcjonalność z komfortem, a jego doskonała lokalizacja ...

Powierzchnia
52,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 445,30 zł
cena 440 000

Rzeszów, Przybyszówka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1155

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania inwestycyjnego na ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 69,03 m 2 podzielone zostało na dwa niezależne lokale po 35 metrów każdy. Usytuowane jest na 6 piętrze w bloku ...

Powierzchnia
69,03 m2
Piętro
6
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 430,25 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka

Rzeszów, Przybyszówka, Architektów
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1141

Przytulne mieszkanie w sercu Rzeszowa z dużym tarasem – idealne dla Twojej rodziny! Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57 m², usytuowanego na wysokim parterze w nowoczesnym bloku w Rzeszowie ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 263,16 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Przybyszówka, Architektów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Pobitno, Kurpiowska

Rzeszów, Pobitno, Kurpiowska
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1107

HOME PROFI ma  przyjemność zaprezentować dużą nieruchomość o powierzchni 86 m², usytuowaną w Rzeszowie przy ul. Kurpiowskiej, zaledwie 2,5 km od tętniącego życiem centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze w czteropiętrowym bloku, co zapewnia wygodny ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 755,81 zł
cena 839 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Pobitno, Kurpiowska

Rzeszów, Wilkowyja
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1100

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania w  przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej  Na sprzedaż proponuję Państwu  bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 30,66 m2 usytuowane na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z ...

Powierzchnia
30,66 m2
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 331 128
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wilkowyja
Kryteria wyszukiwania

rozumiem