oferta specjalna
10 399,28 zł/m2 cena: 349 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 33,56 m² z pewnością spełni oczekiwania zarówno dla singli, jak i małych rodzin.

Mieszkanie składa się z dwóch funkcjonalnych poko
i. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym o pow. 17,43 m² stanowi serce tego lokalu, a wyjście na balkon około 2,6 m² stwarza doskonałe warunki do relaksu na świeżym powietrzu. Sypialnia, o powierzchni 8,19 m², zapewnia komfortowy wypoczynek, a łazienka o pow. 4,06 m² jest przestronna i pełna potencjału. Dodatkowym atutem jest praktyczna komunikacja o powierzchni 4,06 m².

Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych upodobań. 

Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa są zasilane z miejskiej sieci, co gwarantuje komfort przez cały rok. 

Osiedle, na którym znajduje się nieruchomość, oferuje wiele atutów. Duża ilość zieleni sprzyja wypoczynkowi, a plac zabaw zapewnia radość dla najmłodszych. Na terenie osiedla znajdują się miejsca parkingowe oraz duże komórki lokatorskie. Precyzyjne wykonanie budynku oraz infrastruktura osiedla, w tym oświetlenie chodników i ścieżek, sprawiają, że to miejsce jest nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Lokalizacja mieszkania zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, a bliskość Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonów Pijarów oraz planowanego Liceum Ogólnokształcącego czynią to miejsce idealnym dla rodzin. Dogodne połączenia komunikacyjne, w tym przystanki autobusowe, umożliwiają szybki dojazd do każdego punktu w Rzeszowie, a w okolicy znajdują się sklepy, takie jak Auchan czy Leroy Merlin.

Cena mieszkania wynosi 349 000 zł + komórka lokatorska 15 000 zł 

Sprzedaż na zasadach cesji praw to umowy. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu w celu umówienia się na prezentację. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w sercu Rzeszowa!

793 666 057 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HPN-MS-1161
Powierzchnia 33,56 m²
Powierzchnia użytkowa 33,56 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 2,60 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku budynek wielorodzinny
Technologia budowlana beton
Standard
Opłaty w czynszu ogrzewanie, sprzątanie, Winda, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 8
Garaż brak
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Czynsz zimowy 500 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2024
Widok panorama miasta
Gaz brak
Woda ciepła - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki niezabudowane
Ogrzewanie miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 24,62 m2
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 5,61 m2
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 4,05 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Rzeszów, Wilkowyja
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1100

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania w  przy ul. Bałtyckiej- boczna Lwowskiej  Na sprzedaż proponuję Państwu  bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 30,66 m2 usytuowane na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z ...

Powierzchnia
30,66 m2
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 331 128
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Wilkowyja

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1014

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w nowej -zaledwie dwuletniej inwestycji na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie przy ulicy Makuszyńskiego.  Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,21m 2 oraz balkon 7 ...

Powierzchnia
42,21 m2
Cena za m2
10 637,29 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1080

Biuro Nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania dwupokojowego  w nowoczesnej inwestycji ResTower, zlokalizowanej przy skrzyżowaniu  ul. Wyspiańskiego i alei Witosa w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 28,42 m², położone ...

Powierzchnia
28,41 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
13 373,64 zł
cena 379 945
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Baranówka, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego

Rzeszów, Baranówka, płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1160

Biuro nieruchomości HOME PROFI z radością prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania przy ul. Pułkownika Kazimierza Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. To przestronne mieszkanie o powierzchni 52,10 m² łączy w sobie funkcjonalność z komfortem, a jego doskonała lokalizacja ...

Powierzchnia
52,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 445,30 zł
cena 440 000