nowa oferta
28
ofert
Joanna Sołek

Doradca do spraw nieruchomści

joanna.solek@homeprofi.pl

500 229 785
500 229 785

zostaw wiadomość
13 479,87 zł/m2 cena: 509 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej.

Nieruchomość o powierzchni 37,76 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. 
Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju z miejscem na kurtki i lustrzaną ścianą
- kuchni zabudowanej pod sufit z częścią jadalną 
- salonu z wyjściem na ponad 15 metrowy taras
- sypialni z wydzieloną garderobą
- łazienki z wanną w zabudowie

Bardzo jasne i ponadczasowo wykończone mieszkanie, dosłownie każdy wymarzony przez Państwa kolor będzie się świetnie prezentował w tej przestrzeni. Kuchnia posada zabudowę do sufitu i całkiem sporo blatu roboczego, na wyposażeniu jest oczywiście zmywarka, duża lodówka oraz niezbędne sprzęty. Umeblowanie należeć będzie do Państwa jednakże, układ mieszkania jest bardzo przemyślany. Mamy wydzielone miejsce na stół nad którym znajduje się nowoczesne oświetlenie, w salonie zorganizowana jest ścianka RTV. Sypialnia ma wydzieloną garderobę oraz przygotowane gniazdka pod nakastiki obok łóżka. 

Lokalizacja: zaraz oboku sklepu Biedronka, okolica bardzo zielona i spokojna, z dobrym dojazdem do centrum. Idealne zarówno pod inwestycję na wynajem jak i dla pary. 
Mieszkanie posiada ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego umiejscowionego w łazience. 
W cenę wliczona jest już komórka lokatorska o powierzchni 3,60m2. Czynsz administracyjny w wysokości około 500 zł. Dodatkowo do mieszkania przynależy przypisane do mieszkania miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym, przed budynkiem,  dodatkowo płatne 20 000 zł.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji a także na prezentację mieszkania.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HPN-MS-1212
Powierzchnia 37,76 m²
Powierzchnia użytkowa 37,76 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 15,50 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana żelbeton
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Piwnica 3,60 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Rok budowy 2011
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda piec gazowy dwufunkcyjny
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie gazowe
Odl. do sklepu [m] 150 m
Winda tak
Liczba wind 1
Tarasy taras duży
Usytuowanie jednostronne

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-980

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania  z widokiem na Wisłok w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze budynku ma powierzchnię 31,60 metra dodatkowo takiej ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 413,04 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1014

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w nowej -zaledwie dwuletniej inwestycji na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie przy ulicy Makuszyńskiego.  Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,21m 2 oraz balkon 7 ...

Powierzchnia
42,21 m2
Cena za m2
10 637,29 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1184

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Miłej na popularnym osiedlu Drabinianka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 54,77 m² (powierzchnia całkowita ok. 80 m²) ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 272,73 zł
cena 565 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1190

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Granicznej, Miniosiedle, 3-piętrowe bloki ze wspólnym podwórkiem. Nieruchomość o powierzchni 62,94 m2 usytuowana jest na trzecim ostatnim piętrze budynku ...

Powierzchnia
62,94 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 691,77 zł
cena 610 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka