oferta na wyłączność
8 360,52 zł/m2 cena: 615 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę przestronnego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Rejtana w Rzeszowie.

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m² położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Rzeszowie.

Lokal znajduje się na 1 piętrze i posiada bardzo wygodny układ pomieszczeń:

  • 4 niezależne pokoje,
  • oddzielną kuchnię,
  • łazienkę,
  • osobne WC,
  • przedpokój,
  • balkon.

Mieszkanie jest jasne, ustawne i daje duże możliwości aranżacyjne. Idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Atuty nieruchomości:

  • 1 piętro – najbardziej poszukiwane,
  • funkcjonalny układ 4 pokoi,
  • oddzielna kuchnia,
  • dużo zieleni wokół bloku,
  • place zabaw dla dzieci w pobliżu,
  • spokojna i dobrze skomunikowana okolica,
  • sklepy, szkoły, przedszkola oraz komunikacja miejska w pobliżu,
  • szybki dojazd do centrum miasta,
  • blisko Millenium Hall, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz WSPiA.

Doskonała lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w strategicznym punkcie miasta, zapewniającym bardzo dobry dojazd do każdej części Rzeszowa. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie oraz liczne punkty usługowe. Dodatkowym atutem jest duża ilość zieleni wokół osiedla oraz miejsca rekreacyjne dla dzieci i rodzin.

Stan mieszkania: do remontu / odświeżenia według własnych potrzeb, co daje możliwość urządzenia wnętrza zgodnie z własnym stylem.

Cena: 615 000 zł
Cena do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia mieszkania.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HPN-MS-1210
Powierzchnia 73,56 m²
Powierzchnia użytkowa 73,56 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Piwnica 8,00 m²
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 1 100 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1982
Parking strzeżony (odległość w metrach) 10 m
Widok na osiedle
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 3
Spółdzielnia/Zarządca Spółdzielnia Zodiak

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-873

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży  mieszkania  w Rzeszowa przy ul. Podwisłocze. Nieruchomość o powierzchni 43,00  m2  usytuowana jest na  czwartym  piętrze  w  bloku wybudowanym  w 2016. Mieszkanie składa się ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 534,88 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze

Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1090

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43,00 m² usytuowana jest na czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca wybudowanego w 2016 roku. Mieszkanie ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 883,72 zł
cena 683 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-980

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania  z widokiem na Wisłok w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze budynku ma powierzchnię 31,60 metra dodatkowo takiej ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 413,04 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka

Rzeszów, Drabinianka
mieszkanie na sprzedaż

HPN-MS-1014

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w nowej -zaledwie dwuletniej inwestycji na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Rzeszowie przy ulicy Makuszyńskiego.  Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 42,21m 2 oraz balkon 7 ...

Powierzchnia
42,21 m2
Cena za m2
10 637,29 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, Drabinianka