oferta specjalna
52,86 zł/m2 cena: 1 850 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej . Nieruchomość o powierzchni 35 m2 usytuowana jest na 11 piętrze z pięknym widokiem.

Mieszkanie składa się z:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,
- sypialni
- łazienki,
- przedpokoju.

Mieszkanie, jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty - płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka.
W sypialni znajduje się łóżko oraz komoda.

Atuty lokalizacji mieszkana:
- dużo zieleni z miejscem do wypoczynku oraz placem zabaw dla najmłodszych,
-  miejsca parkingowe, duże komórki lokatorskie, widny.
- wysoka jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół,
- oświetlenie całego osiedla (chodniki, ścieżki, itp.),
 - pełna infrastruktura handlowo-usługowa na osiedlu,
- osiedle Przyszłość usytułowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonów Pijarów, a w niedalekiej przyszłości również Liceum Ogólnokształcącego,
- przystanki autobusowe zapewniający szybki dojazd do każdego miejsca w Rzeszowie,
- w bliskiej odległości sklepy takie jak  Auchan, Delikatesy Centrum, Leroy Merlin itp.

Opłaty miesięczne związane z użytkowaniem nieruchomości:
- odstępne 1850 zł
- czynsz administracyjny 600 zł
- media: prąd płatny według zużycia.

Umów się na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HPN-MW-1203
Powierzchnia 35,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,90 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, ogrzewanie, Winda, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 14
Garaż brak
Piwnica 3,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Czynsz zimowy 600 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2022
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Liczba sypialni 1
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1132

  Home Profi prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 26 m².  Lokal jest w pełni wyposażony, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do wprowadzenia. Atutem jest balkon o powierzchni 2,6 m² z ekspozycją południową, zapewniającą dużą ilość naturalnego ...

Powierzchnia
26,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1140

Biuro HOME PROFI ma  przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m², usytuowanego na 2. piętrze eleganckiego, ośmiopiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.  Parametry: Powierzchnia: 33 m² Układ: salon ...

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
60,61 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1156

Biuro HOME PROFI mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m², usytuowanego na  ostatnim ósmym  piętrze eleganckiego budynku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym tarasem o powierzchni aż 30 m², z którego rozciąga  ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,54 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1157

Biuro HOME PROFI mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 37 m², usytuowanego na  ostatnim ósmym  piętrze eleganckiego budynku. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym tarasem o powierzchni aż 30 m², z którego rozciąga  ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
64,86 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka