nowa oferta
46,25 zł/m2 cena: 1 850 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego, nigdy nie zamieszkałego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej (boczna Podkarpackiej). Nieruchomość o powierzchni 40 m2 usytuowana jest na 7 piętrze.

Mieszkanie składa się z:
- pokoju,
- pokoju,
- kuchni z jadalnią,
- łazienki,
- przedpokoju.

Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty - pralka, zmywarka, lodówka, płyta indukcyjna.
W kuchni znajduje się spory blat roboczy oraz dużo miejsca do przechowywania. 

Do mieszkania przynależy duży balkon oraz komórka lokatorska.
Przy budynku znajduje się ogólnodostępny parking z dużą ilością miejsc parkingowych.

Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na cichym, spokojnym osiedlu. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy (m.in. Żabka, Stokrotka), pizzeria, tereny zielone.

Opłaty miesięczne związane z użytkowaniem nieruchomości:
- odstępne 1850zł,
- czynsz administracyjny ~700 zł,
- prąd według zużycia.

Opiekun oferty: Sylwia Kiwała
Zapraszam serdecznie na prezentację!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HPN-MW-1211
Powierzchnia 40,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 7
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana żelbeton
Kaucja zabezp. 2500
Standard
Opłaty wg liczników prąd
Liczba pięter w budynku 7
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA
Balkon jest
Rok budowy 2019
Widok na osiedle
Gaz brak
Woda ciepła - sieć
Otoczenie bloki
Ogrzewanie miejskie
Odl. do sklepu [m] 100 m
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne

Pomieszczenia

Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni oddzielna
Wyposażenie kuchni krzesła, lodówko/zamrażarka, okap kuchenny, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka, WC

Rzeszów, Zwięczyca
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1012

Biuro nieruchomości HOME PROFI ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wykończonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. Nieruchomość o powierzchni 28.00 m2 usytuowana jest na dziewiątym  piętrze budynku mieszkalnego, ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,71 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Zwięczyca

Rzeszów, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-180

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić  Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Kawalerka ma powierzchnię 26,00  m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze w kamienicy. Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny  - garderoba - pokój ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
61,54 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Śródmieście

Rzeszów, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-824

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić  Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. 3 maja. Mieszkanie ma powierzchnię 34,00  m2 usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy.  Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny  - dwa pokoje z łóżkiem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Cena za m2
47,06 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka

Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka
mieszkanie na wynajem

HPN-MW-1132

  Home Profi prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 26 m².  Lokal jest w pełni wyposażony, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do wprowadzenia. Atutem jest balkon o powierzchni 2,6 m² z ekspozycją południową, zapewniającą dużą ilość naturalnego ...

Powierzchnia
26,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
75,00 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Rzeszów, Wilkowyja, Bałtycka